Jak nakupovat

1· Objednání zboží

e-mailem nebo telefonicky:

volat nebo poslat sms na mobil: +420/775 636 101

případně můžete zkusit pevnou linku +420/261 263 009 -  prosím nenechávat vzkaz na záznamníku!!!

e-mail: gemeo.jana@seznam.cz 

Kupující obdrží na svůj e-mail potvrzení s přehledem objednaných položek

2. Zaplacení zboží a doprava

dobírkou nebo platba předem na účet:

a) Dobírka - v tomto případě účtujeme poštovné a balné v jednotné výši 140,-Kč. Poštovné platí pro zásilky s hodnotou zboží do 1000,-Kč a hmotností zásilky do 100 gramů. V případě zásilky s vyšší hodnotou zboží, případně i hmotností se poštovné navyšuje dle aktuálních tarifů České pošty. 

Dobírkou zasíláme pouze v rámci ČR.

b) Platba na účet - na základě dohody se zákazníkem potvrdíme objednávku a zašleme instrukce k platbě. Kupující poté zašle dohodnutou částku předem na účet. Jakmile dorazí platba na účet, je kupujícímu odeslána zásilka na jeho adresu. 

V tomto případě účtujeme poštovné ve výši 70,- až 75,-Kč pro zásilky s hodnotou zboží do cca 1000,-Kč a s hmotností do 50 gramů doručených v rámci ČR. Zásilka je odeslána formou doporučeného dopisu pod svým registračním číslem (s možností sledovat její trasování). 

Zásilky s vyšší hodnotou  či hmotností jsou odeslány jako cenné psaní ve speciální bezpečností obálce za poštovné a balné dle aktuálních tarifů České pošty. Doručení cenného psaní bývá zpravidla do dvou dnů v rámci ČR.

Poštovné a balné u standardních zásilek do zahraničí při platbě předem na účet činí  cca  120,- až 210,-Kč.

číslo účtu: 2184845014/3030 (Air Bank a.s.)

3. Dodání zboží

Nabízené zboží je doručeno běžně do 1-2 pracovních dnů. Zasíláme prostřednictvím České pošty. Zboží je vždy zabaleno v bublinkové fólii pro lepší ochranu.