Burzy a výstavy

Mineralogické burzy a prodejní výstavy, kterých se zúčastníme v roce 2023:


Zde budeme průběžně uvádět konkrétní akce, kterých se v nejbližší době skutečně zúčastníme. Proto prosím sledujte vždy aktuální informace.


09.12. 2023 PÍSEK - místo konání: hala ELIM - velký sál, U Výstaviště 468, Písek

Prácheňské muzeum v Písku Vás zve na 25. ročník pravidelné předvánoční burzy minerálů, drahých kamenů, šperků a fosilií.

Mineralogická burza v Písku je největší akcí tohoto druhu v jižních Čechách a každým rokem se těší velkému zájmu návštěvníků i vystavovatelů z celé republiky. Mezi vystavovateli mají zastoupení jak amatérští sběratelé, tak profesionální firmy zabývající se prodejem a zpracováním minerálů a drahých kamenů. Pro návštěvníky je připraveno velké množství zajímavých ukázek sbírkových minerálů, surových i zpracovaných drahých a ozdobných kamenů, šperků, bižuterie a nejrůznějších dekoračních předmětů. Burza se bude konat v sále haly ELIM na píseckém Výstavišti (ulice U Výstaviště 463). 

Pro veřejnost: 9:00 - 14:00 hod.

vstupné: dospělí 20,-Kč                                                                                                                                                                  děti       10,-Kč

         


.. 01. 2024 .........   místo konání: